Ayvalık Midilli Feribot Bileti

Midilli Adası Yunan adalarından bir tanesidir. Ege Denizi’nde Ayvalık’ın karşısında yer alan Yunanistan’ın en büyük üçüncü adasıdır. Yunanca adı ile Lesvos’dur ve dağlık bir alanda nostaljik bir görüntüye sahiptir. Denizin önünden geçen daracık yolları, deniz üzerinde mezeleri ve Uzo servis eden minik tavernalar ile bu ada gezilip görülecek yerler arasında yer alıyor. Denizin dibinde iki katlı balkonlu otelleriyle akşamüstü deniz keyfini doyasıya yaşayacağınız ve balkon demirlerini asılmış mayo ve havluların yer aldığı bir yerdir. Ada meydanında sohbet edenler ve oyun oynayan çocuklar, denizle iç içe tatil imkanını sizlere sağlayan eşsiz güzelliği ile dikkat çekici bir alternatiftir. Peki, Yunan adalarından Midilli Adası’na ulaşım nasıldır diyorsanız Ayvalık’tan Midilli feribot bileti satın alarak bu adaya gelebilirsiniz. Ayvalık’tan feribot seferleri düzenlenerek ziyaret edeceğimiz bu adada gidiş dönüş feribot bileti sizlere daha ekonomik bir şekilde sağlanıyor.

Aynı zamanda bu ada da eğlenceli vakit geçirmek için yalnızca bir gününüz varsa ve sabah geldiğiniz adadan aynı gün ayrılmak zorundaysanız bu kez ulaşım konusunda çok daha cazip fiyatlar sizlere sunuluyor. Gidiş dönüş bileti satın alarak adaya seyahat etmeyi daha uygun haliyle yaşayabilirsiniz. Dönüş gününüz belli değilse gidiş ve açık dönüş feribot bileti rezervasyonu gerçekleştirerek yine daha uygun fiyata seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

Midilli Adası için sizler de tatil planı yapıyorsanız öncelikli olarak Ayvalık’tan Midilli’ye nasıl ulaşacağınız konusunda detaylı bilgi ve Acente Firmasına erişebilirsiniz.

 Ayvalık'tan Midilli'ye Feribot Bileti satın alarak feribot yolculuğu ile adaya ulaşabilir Ada’nın en özel yerlerini gezerek doğal güzelliklerini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Keyifli bir geziyi sizlere sağlayacak olan birçok tarihi ve özel yer bu adada tercihiniz olacaktır. Aynı zamanda tavernalar, plajlar ve özel lezzetler bu adayı özel kılmaktadır. Türkiye’ye yakın olması ve Ayvalık’tan rahatça ulaşabileceğiniz bir yer olması nedeniyle Midilli Adası sizler için de gezilip görülecek yerler arasında yer alabilir.